הצוות

עו"ד ונוטריון רענן בלטנר 

עו"ד ונוטריון רענן בלטנר, יליד ישראל 1974, בעל תואר DSC_0578ראשון במשפטים L.L.B., הוסמך ונרשם בלשכת עורכי הדין בשנת 2003, ובעל ניסיון רב שנים בתחומי המשפט המסחרי והאזרחי עם דגש על דיני מקרקעין ונדל"ן.

החל את דרכו המקצועית בסניף התל אביבי של משרד יהודה רוה ושות', שם התמחה במגוון תחומי המשפט המסחרי והאזרחי עם דגש על דיני מקרקעין ונדל"ן, ייצוג חברות קבלניות ויזמים במסגרת מכירת פרויקטים למגורים ומסחר, עריכת עסקאות מכר מקרקעין מסוגים שונים, עריכת שומות מס שבח מורכבות, טיפול בפטורים, השגות, חוות דעת במיסוי מקרקעין, ליטיגציה לרבות בתחום המקרקעין, ליקויי בנייה, תביעות פינוי לרבות על פי חוק הגנת הדייר, ייצוג בבוררויות, ביצוע בדיקות נאותות בעסקאות רחבות היקף ועוד.
בשנת 2005 עבד כשותף במשרד רוה שוורץ בלטנר, וצבר ניסיון וידערב בתחומי המשפט המסחרי-אזרחי עם דגש על עסקאות מקרקעין וייצוג חברות קבלניות ויזמים בארץ ובחו"ל.
בשנת 2008 ייסד עו"ד ונוטריון בלטנר את משרד בלטנר אברהמי ושות'.
עו"ד ונוטריון רענן בלטנר שימש גם כנציגו בארץ של משרד עורכי הדין הקנדי Green & Spiegel, שהינו המשרד הקנדי הגדול ביותר בתחום ההגירה לקנדה.

עו"ד עזר אברהמי

עו"ד עזר אברהמי, יליד ישראל 1975, בעל תואר ראשון בDSC_0596משפטים L.L.B בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים M.B.A., הוסמך ונרשם בלשכת עורכי הדין בשנת 2003, ובעל ניסיון רב בתחומי המשפט המסחרי והאזרחי, עם דגש על דיני חוזים ומסחר, דיני תאגידים, דיני עבודה וליטיגציה.
החל את דרכו המקצועית כעו"ד בלשכת היועץ המשפטי של הסוכנות היהודית לא"י  וההסתדרות הציונית.
לאחר מכן שימש כיועץ משפטי פנימי של חברת "ארקפה" (מפעילת רשת בתי הקפה מן המובילות בארץ).
בשנת 2007 עבד כעו"ד במשרד רוה שוורץ בלטנר, ובשנת 2008 ייסד עו"ד אברהמי את משרד בלטנר אברהמי ושות'.

על הצוות:

DSC_0531

משרדנו כולל צוות משפטי המורכב מעורכי דין בעלי ניסיון משפטי ועסקי לצד מזכירות משפטית, צוות מנהלי ושליחים. בכל עניין משפטי, מטפל צוות עורכי דין בעל ניסיון ויכולות בתחום המשפט הספציפי.

צוות עורכי הדין במשרדנו רכש במשך השנים ניסיון רב בטיפול בכל האספקטים של תחומי המשפט האזרחי מסחרי ובמיוחד בתחום הנדל"ן, באופן המבטיח ללקוחותינו שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם מחויבות אישית להגיב לצרכיהם המיוחדים של לקוחותינו במהירות, ביעילות ובמקצועיות רבה.

עורכיnetta הדין במשרד נמצאים באופן תמידי עם "יד על הדופק" בתחומי התמחותם. הם מקפידים על התעדכנות יומיומית בכל התחומים בהם עוסק המשרד באמצעות מאגרי מידע ממוחשבים ומשתתפים בהשתלמויות מקצועיות רבות.